SKU: 1SKB19-R1208
Rack Units: 12U Top / 8U Front & 8U Rear
Rackable Width: 19 in. Standard EIA
Interior Dimensions: 22.25 x 19 x 28 in.
Exterior Dimensions: 23.5 x 24 x 29.5 in.
Weight: 68.6 Lbs.
Wheels: Caster Wheels
Black
SKB GigRig Mixer Rack Case
SKU
1SKB19-R1208
Request a Quote
Secure Checkout SSL Encrypted
Guaranteed Safe CheckoutGuaranteed Safe Checkout
Shipping Time FrameShipping Time Frame
Typically Ships within 2 - 3 Days
No Restocking FeeNo Restocking Fee
No Restocking Fee